رابرت شیلر برنده جایزه نوبل اقتصاد در مصاحبه ایی با شبکه ملی CNBC  انجام داد اعلام داشت گرچه ممکن است قیمت بیت کوین حباب باشد اما این بدان معنا نیست که آن را پشت سر بگذاریم و بیت کوین از بین برد .

رابرت شیلر برنده جایزه نوبل معتقد است بیت کوین از بین رفتنی نیست

102337799-robert-shiller.530x298 قیمت بیت کوین تا سال 2022، 250 هزار دلار می شود!

شیلر که در حال حاضر استاد دانشگاه ییل است معتقد است بسیار فریبنده و اشتباه است که به بیت کوین به عنوان یک رفتار زود گذر بنگریم . ایشان در ادامه مصاحبه خود اعلام داشت بنده به حباب بیت کوین بسیار علاقه مند هستم این بدان معنی نخواهد بود که این حباب شکسته خواهد شد بلکه ممکن است سال ها با ما باقی بماند و از سوی دیگر میزان حباب هم افزایش یابد .

رایرت شیلر اعلام داشته ممکن است حباب بیت کوین سال ها باقی بماند.

شیلر تاکید می نماید بسیاری از افراد باهوش در بورس اوراق بهادار سرمایه گذاری کرده اند و همچنین بسیاری از دانشجویان ایشان اما می افزاید که جذابیت ارزهای رمز گذاری شده را نمی بایست نادیده گرفت به گفته شیلر بخشی از حباب موجود در ارزهای رمزگذاری شده سیاسی است به دلیل آنکه افراد به دولت هایشان اعتماد نداشته و بنابراین در این ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می نمایند.

102337799-robert-shiller.530x298 قیمت بیت کوین تا سال 2022، 250 هزار دلار می شود!

بخشی از حباب ارزهای رمزگذاری شده سیاسی می باشد.

در سپتامبر سال گذشته نیز رابرت شیلر به همراه بری کالی به CNBC  رفته بودند تا با موضوع پول سریع در خصوص ارزهای دیجیتال صحبت نمایند و اعلام کردن این کیفیت بالای ارزهای دیجیتال است که این همه علاقه مند جذب کرده است .در روز جمعه ۱۳ اپریل بری کلی در مصاحبه ای اعلام داشت که بنده از پیش بینی سرمایه دار تیم دارپر پشتیبانی میکنم که اعلام داشته قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۲ می تواند به ۲۵۰ هزار دلار برسد .

 

تیم ترجمه آرتاسرمایه