در بالا تحلیل تکینکال لسرما را مشاهده می نمایید پیش از آنکه به تحلیل تکنیکال لسرما بپردازیم نکاتی را در خصوص این شرکت بیان می نماییم شرکت صنایع سرما آفرین که با نماد لسرما در بورس شناخته می شود جز اولین شرکت های تولید کننده تهویه مطبوع می باشد که بیش از ۴۰ سال سابقه فعالیت دارد تولید چیلر ، پکیج ، هواساز ، کندانسور ، فن کویل ، برج های خنک کننده و …. بخشی از محصولات این شرکت می باشد همواره شناسایی شرکت مورد تحلیل یک از عوامل مهم در مباحث مربوط به آموزش بورس و تحلیل تکنیکال می باشد .

پیش از تحلیل با محصولات شرکت مورد تحلیل آشنایی پیدا نمایید .

حالی به تحلیل تکنیکال لسرما می پردازیم همانطور در نمودار مشخص است قیمت در ۳ ماه گذشته یک ترند صعودی را آغاز می نماید و از محدوده ۲۲۰ تومان تا ۳۴۰ تومان رشد می کند حال مدتی است که قیمت وارد فاز اصلاح شده است و با توجه به تحلیل زمانی آن قدرت فروش به نظر بسیار پایین می باشد از سوی دیگر در روز های قبل حجم معاملات اندکی افزایش یافته است.

در روز های قبل حجم معاملات اندکی افزایش یافته است.

اما از نظر سیستم معاملاتی ایچی موکو که یکی از قوی ترین استراتژی های معاملاتی می باشد قیمت در بالای کومو تثبیت شده است تنکان سن و کیجون سن هر دو به صورت افقی شده و سنکو اسپن B هم به همین صورت بنابراین محدوده ۳۱۰ تومان را می توان حمایت مستحکم و PRZ این نماد معاملاتی در نظر گرفت دهانه های سنکو اسپن A و B هم در حال حاضر صعود با قدرت ضعیف را نشان می دهد که ممکن است این سیگنال در روزهای تی تغییر نماید .

دهانه های سنکو اسپن A و B هم در حال حاضر صعود با قدرت ضعیف را نشان می دهد.

در ادامه تحلیل تکنیکال لسرما اگر امواج را بررسی نماییم به نظر موج ۱ یا A تکمیل شده است و همکنون در موج ۲ یا B قرار داریم بنابراین به نظر می رسد موج صعودی و شارپ ۳ یا C را در پیش خواهیم داشت هدف قیمت در میان مدت می تواند محدوده ۵۰۰ تومان باشد .

تحلیل : تیم تحلیل آرتا سرمایه